Kontakt

Kontakt oss

Her er en oversikt over hvordan du kan kontakte oss.

Vi er flere som jobber i Korskolen, og vi har ulike arbeids- og ansvarsområder.

Vi skal gjøre det vi kan for å hjelpe deg enten på telefon eller mail.

 

Kristin Vold

Kristin er leder av Korskolen og kan kontaktes for opptak i Barnekantoriet, Guttekoret Ungdomskantoriet og Viva Voce. Hvis det gjelder oppdrag kan du også ta du kontakt med Kristin.

mobil: 97 52 19 48 eller

mail: kristin.vold@faerder.kirken.no

 

 

Ingunn Aas Andreassen

Ingunn kan kontaktes for spørsmål eller opptak i Aspirantkoret.

mobil:  479 74 935

mail: ingunn.aas.andreassen@faerder.kirken.no

 

Jan Rosenvinge

Jan kan kontaktes for opptak i eller spørsmål knyttet til Kammerkoret.

mobil: 924 52 330

mail: jan.rosenvinge@faerder.kirken.no

 

Sonja Thorsnes

Sonja kan kontaktes for opptak i Infantimus

mobil: 970 657 65

mail: sonja.thorsnes@faerder.kirken.no

 

Wenche Henriksen

mobil: 479 74 935

mail: wenche.henriksen@faerder.kirken.no

 

Hanne Bjelland

Kan kontaktes for spørsmål om kontigenten.

mobil: 479 74 942

mail: hanne.bjelland@faerder.kirken.no

 

 

 

 

Styret i Korskolen har oppmenn fordelt på noen av korene:

 

Aspirantkoret: Jorun Hauan

 

Guttekoret: Carina Hauan  og Irene Grytnes

 

Barnekantoriet: Therese Handeland og Jorun Hauan.

 

Ungdomskantoriet: Elisabeth Viken Karlsen og Thor- Ole Kjønnerød

 

Lise Almqvist Bjørge, leder/ansvarlig for kontakt med komitéene.

 

All kontaktinfo finner du under OM OSS/ STYRET

Det er også 60 foreldre som er fordelt i ulike komiteer.